Idėja 2014-2015

Metų idėja

Prisitaikanti rankena peiliui ar kitiems asmeniniam naudojimui skirtiems įrankiams. Peilio rankeną, kuri individualiai susiformuos pagal naudotojo ranką. Rankena pagaminta iš tam tikros medžiagos, kuri pirmą kartą, po tam tikro apdorojimo (pašildymo ir įspaudimo), prisitaikys prie rankos formų ir laikui bėgant nekis, todėl tai užtikrins visapusį komfortą, nes peilis – kasdienio naudojimo įrankis, todėl jis turi būti itin patogus.

Išskirtinai prisitaikanti rankena yra saugesnė, mažiau varginanti ranką ir, svarbiausia, ypatingai patogi, todėl tokį įrankį tiesiog privalo turėti kiekvienas: tiek profesionalus virtuvės šefas, tiek namų šeimininkė.

 

 

Perspektyviausia idėja

Mokslinčius.lt – nuotolinių mokymų platforma, skirta 9, 10, 11 ir 12 klasės moksleiviams, kurie norės įgilinti savo žinias gautas mokykloje. Mokiniai galės iš bet kur ir bet kada naudotis šia sistema, kadangi visos pamokos bus įrašytos ir pateiktos vaizdo formatu su galimybe pasitikrinti savo žinias sprendžiant interaktyvius uždavinius.

Švietime visais laikais egzistavo problema, jog mokiniai įsisavindavo žinias ne vienodu greičiu, kas lemdavo prastesnius mokinių pažymius bei korepetitorių paklausą. Mūsų siūlomas produktas padėda išspręsti šią problemą, nes mokinys galės neskubėti su pamokos įsisavinimu ir žiūrėti pamoką tiek kartų, kiek jam prireikes + galės spręsti praktinius uždavinius, kurie pritaikyti būtent tai pamokai bei turės galimybę pasitikrinti žinias iš viso kurso. Mūsų unikalumas yra tas, jog mokomoji medžiaga pateikta vaizdo formate su galimybe pritaikyti gautas žinias praktikoje. Kitas labai svarbus momentas, jog projekte bus įdiegta motyvacinė sistema, kuri paskatins mokinius mokytis būtent per mūsų sistemą. Sprendžiant uždavinius, mokiniai galės laimėti įvairių aktualių prizų, iš kurių vienas iš prizų bus stipendija visiems mokslo metams.

Liaudies balsas

IDI/O - tai identifikacinė apyrankė įmonių darbuotojams su bekontakte duomenų laikmena.

IDI/O veikia NFC lusto pagrindu. Ši technologija leidžia vienu prisilietimu apsikeisti identifikaciniais duomenimis ar bet kokiomis rinkmenomis tarp įrenginių. Tai atspindi pavadinimas - žoždių ID, Input, Output santrumpa. Tai unikalu dėl to, kad iki šiol panašios apyrankės veikė tik kaip identifikacinės kortelės, o rinkmenų apsikeitimui įmonės viduje reikėjo bevielio interneto, debesijos sprendimų ar USB atmintukių.