Idėja 2006

   

“Idėja 2006”, “Produktas ir jo marketingas” – „LVL Technologies“. Jų prekė – „Pelina 3000“ – originalaus dizaino, išskirtinio patogumo kompiuterinė pelė dėl specialios elastingos konstrukcijos ir panaudotų medžiagų prisitaikanti prie kiekvieno delno formos.

   

„Geriausio stendo“ nominacijoje laurus nuskynė komanda „2 po 10“. Jų prekė – „Prielipa“ – tai naujos kartos plastikinis daugkartinis skiriamasis „70“ ženklas. Tai puiki išeitis neturintiems savo automobilio ar dažnai jį keičiantiems naujiems vairuotojams.

 

„Aktualiausiu produktu“ pripažinta komandos„TiX“ pasiūlyta „Vaizdaknygė“ – interaktyvi knyga su integruotu ekranu ir specialia garsų atpažinimo sistema. Garsiai perskaičius puslapį ekrane atsiranda vaizdas su garso efektais. Tokiu būdu vaikas yra prašomas atlikti užduotį ar pamato istorijos tęsinį.

 

Liaudies balsas buvo palankus komandaiLVL Technologies ir „Pelina 3000“ vėl triumfavo.

 

“Geriausios video reklamos” nominaciją laimėjo komanda SKETUS, pristačiusi„Skito“ –  skėtį, kuris ne tik apsaugo nuo lietaus, bet ir akimirksniu išdžiūsta dėl specialaus šildančio paviršiaus.

 

Antroji vieta geriausią video reklamą atiteko komandai „Carpe diem“. Jų gaminys – „Pinocchio“ – melo detektorius – jausmų jutiklis telefone. „Pinocchio“ ne tik galės atpažinti sakomą melą, bet ir parodyti pašnekovo nuotaiką.

 

 

Geriausiais spaudos reklamos kategorijoje pripažinti IKS. „Kortx“ – universali kortelė, suteikianti galimybę atlikti visas įprastas elektronines operacijas. Tai padaryti vartotojui pavyks dėl unikalios mikroschemos, į kurią galima lengvai įvesti turimas nuolaidas ar kitus duomenis. Kortelė taip pat turės jau įprastą magnetinę juostą, naudojamą pvz. prekybos centrų kasose, ir elektroninį lustą, naudojamą bankomatuose ir kituose įrenginiuose.

 

Antroji vieta už Geriausią spaudos reklamą skirta „Amigo“ . „Amigo“ – tai stilinga kuprinė, kurioje yra įmontuotas mechanizmas, leidžiantis perpus sumažinti nešamą svorį. Trumpai tariant, ši prekė gali tapti jūsų „asmeniniu knygnešiu“, padėsiančiu palengvinti mokslo naštą tiesiogine to žodžio prasme.

 

Pirmoji vieta geriausią lauko reklamą atiteko „LVL Technologies“ su “Pelina 3000”.

 

Antrosios vietos laimėtoja geriausią lauko reklamos idėją  tapo komanda „P.atrauklumas“ su „Phero“ — specialios paskirties patrauklumą stiprinančiais pleistrais, kurių poveikis pagrįstas tam tikrų  biologinės kilmės cheminių medžiagų veikimu.

Pasirinkta nestandartinė lauko reklamos forma –  gausūs trimačių plastikinių raudonų širdelių telkiniai tam tikrose greitkelio Vilnius-Kaunas atkarpose. Širdelės bus ryškiai apšviestos iš vidaus. Tuo siekiama užtikrinti gerą vizualinį efektą, ypač tamsiu paros metu ir apsiniaukus. Tarp širdelių bus aiškiai matomas ir prekės ženklas — „P“.

Tikslas: Sudominti, patraukti potencialių vartotojų dėmesį neįprastose, reklamos „neokupuotose“ vietose išskirtiniu būdu (taip pat ir sutaupyti: tokia reklamos forma santykinai nėra brangi, palyginti su išlaidomis, skiriamomis TV ar spaudos reklamoms – šiai lauko reklamai nereikalingos nuolatinės finansinės „injekcijos“), parodyti prekės ženklą, „pakabinti ant kabliuko“ ir taip paskatinti sekti tolesnę informaciją televizijoje ir spaudoje.