Idėja 2008

 Idėja2008 GRAND PRIX
  I vieta - komanda BLISTARA. Jų prekė – šviečianti tara. Tai įprastinės taros modifikacija: jau esamų rinkoje skaidrių (stiklinių ir plastikinių) gėrimams išpilstyti skirtų talpų patobulinimas maža baterija ir šviesą skleidžiančiu diodu, kurie veikdami suteiktų buteliui švytėjimo efektą.
  II vieta - komanda B4. Jų komandos siūloma prekė, Stiliaus Veidrodis, yra naujausių technologijų kūrinys, pritaikytas drabužių parduotuvėms. Tai veidrodžio – skystųjų kristalų ekrano – ir kompiuterinės sistemos kombinacija, leidžianti realiu laiku projektuoti žmogaus atvaizdą su pasirinktu drabužiu.
  III vieta -komanda LaIn. Tai krepšys-staliukas nešiojamam kompiuteriui. Krepšys virsta į patogų staliuką kompiuteriui pasidėti.
 
                Idėja2008 GERIAUSIA REKLAMINĖ KAMPANIJA
 

I vieta -komanda Oksi2s. „Oksi2“ skardinė - puikiausias pasirinkimas žmonėms, norintiems išsaugoti sveiką kūną ir sielą, praturtinant šiuos gyvybiškai svarbiu deguonimi.

Oksi2s TV reklamą galite peržiūrėti paspaudus šią nuorodą

http://reniss.projektas.lt/reklama/reklama.html

 

  II vieta - komanda Unique su vazoninių gėlių laistymo sistema „Happy Flower“.
  III vieta - komanda Žalieji ir su "protingąją" šiukšlių dėže.
   
        Geriausios marketingo idėjos kiekvienos įmonės produktui
 

Geriausia komanda Acme produktui - NOU.HAU™. Nepriekaištinga funkcionalumo ir dizaino sprendimų darna. PRO – moderni revoliucija!

  Geriausia komanda Ditmos projektų produktui - Žemyn galva su kelionių įmonėms idėja.
  Geriausia komanda Dvarčionių keramikos produktui - Mažasis hadronų lėtintuvas. Paiūlė įdėją naujai plytelių kolekcijai. „Limpampam“ - tai nauja klijavimo technologija, kai plytelės jau yra padengtos klijų sluoksniu ir klijuojamos tarsi lipdukai vos nuplėšus apsauginį klijus dengiantį sluoksnį.
  Geriausia komanda Hrono produktui - BigStud. Langai sukuriantys praktišką vertę vartotojui: didinantys erdvę, leidžiantys matyti didesniu kampu, dar įvairesnėmis kryptimis.
  Geriausia komanda Švyturio-Utenos alaus produktui - Metidė. Vystė energinio gėrimo Battery rinkodaros strategiją ir nugalėjo savo grupėje.
  Kompanija Švyturys-Utenos alus skatina komandą Kitoks Taškas ir toliau taip gerai dirbti, nerprarasti jaunatviško originalumo ir entuziazmo.
 
                                     KITOS NOMINACIJOS
               Profesionaliausiai atliktas RINKOS TYRIMAS - Erasmus komanda G2F.
 

 

Geriausia PASKIRSTYMO strategija -  komanda Žalieji.

Geriausia KAINODAROS strategija - komanda Žalieji.

Geriausia RĖMIMO strategija - ir vėl komanda Žalieji.

 

Sveikiname komandą Žalieji iškovojus net keturiose nominacijose!

 

  Gerausias STENDAS ir komandos REPREZENTACIJA - Švyturio-Utenos alaus komanda Murket Hunters.
  Nominacijoje LIAUDIES BALSAS pasižymėjo ir prizą "nusigvelbė" šaunioji komanda Reklamika.
  Aktualiausias dalyvių sukurtas produktas – UniqCard - tai multifunkcionali kortelė su įvairių paskirčių integruotomis kortelėmis: banko kortelė, studento, vairuotojo pažymėjimai, nuolaidų kortelės - viskas viename.
 
 
Organizatoriai pasitarė ir nusprendė įvertinti ir apdovanoti žaismingiausią komandą - Market Hunters.